Vi kan vägleda er till en bättre kommunikationslösning

Tillmobil är en oberoende mäklare av kommunikationslösningar till företag. Vi har gedigen erfarenhet och kan bistå er med att hitta en optimal lösning både avseende funktion och kostnad. För oss är ingen kund för liten eller stor, vi visar samma engagemang gentemot alla våra kunder.

Vår filosofi är att leva upp till våra kärnvärden!
http://tillmobil.se/skin_main/css/fonts/svg/basic_heart.svg
Engagemang

Vi finns med er hela vägen från vårt första samtal

http://tillmobil.se/skin_main/css/fonts/svg/basic_globe.svg
Tillgänglighet

Vi har lokal förankring och närhet till er som kund

http://tillmobil.se/skin_main/css/fonts/svg/basic_life_buoy.svg
Trygghet

Vi har bred kompetens och stor erfarenhet av branschen

http://tillmobil.se/skin_main/css/fonts/svg/basic_settings.svg
Service

Vår eftermarknadsavdelning står redo att hjälpa er

Följ oss på Instagram

Våra tjänster

Vi kan hjälpa er att se över era kommunikationslösningar och IT-miljö. Tillsammans gör vi en behovsanalys för att hitta den lösning som ger er verksamhet de bästa förutsättningarna att blomstra genom att optimera er kommunikation och IT-miljö. Vi tar hänsyn till de krav och önskemål som ni har och erbjuder kostnadseffektiva lösningar som möter era behov.

Vi lägger stor vikt vid våra kundrelationer, därför har vi kontinuerlig uppföljning av prisplan, behov och avtal med alla våra kunder. Vi finns nära er från första kontakt genom upphandling och driftsättning. Under hela avtalsperioden finns vår eftermarknadsavdelning tillgänglig för er. Vi hjälper er att hantera era användare (abonnemang, telefoner, växelanknytningar etc) så att ni kan fokusera på er kärnverksamhet.

För att kunna erbjuda våra kunder de bästa lösningarna har vi många samarbetspartners och leverantörer i vår portfölj.

Affärsnätverk

Vi har en fast övertygelse om att en nöjd kund genererar fler kunder. Därför är vi aktiva i flera affärsnätverk där goda relationer byggs.

Vi lagar din telefon

Jobba hos oss

VI PÅ TILLMOBIL

Våra stjärnor

Företagsledning

Briar Karim
Co Founder/Partner

0760408182
bk@tillmobil.se

Fredrik Liljegren
VD

0760-152241
fredrik@tillmobil.se

Jörgen Dahlström
Försäljnings & Marknadsdirektör

0733-268268
jd@tillmobil.se

Försäljning

Bovar Karim
Key Account Manager Malmö

0739 – 29 70 46
bovar@tillmobil.se

Rickard Rydbrand
Key Account Manager Malmö

0703 – 15 41 43
rickard@tillmobil.se

Christer Andersson
Account Manager Malmö

0761 – 65 37 03
christer@tillmobil.se

Jens Algotsson
Account Manager Malmö

0723 – 30 23 01
jens@tillmobil.se

Carl Jäderberg
Account Manager Växjö

0763 – 38 02 00
carl@tillmobil.se

André Ary
Account Manager Växjö

0763 – 37 02 00
andre@tillmobil.se

Hanna Karlsson
Regionschef Växjö

0763 – 39 02 00
hanna@tillmobil.se

Linus Warsell
Account Manager Göteborg

0763 – 18 98 47
lw@tillmobil.se

Eftermarknad

Ario Hatefi
Eftermarknadsansvarig & Digital Media

0735 – 18 08 10
ario@tillmobil.se

Andy Chamberlain
Säljsupport & Eftermarknad

0763 – 17 75 05
andy@tillmobil.se

Sofia Liljegren
Custom Relations

0760 – 48 10 10
sofia@tillmobil.se

Mattias Mirak
Hårdvara / Reparationer

0723 – 26 52 00
mattias@tillmobil.se

Nina Pålsson
Ekonomi

010 – 330 23 00

KONTAKT

Fyll i formuläret nedan, vi återkopplar inom 24h

Tillmobil Malmö

Företagsvägen 3
238 37 Oxie

010-330 23 00
info@tillmobil.se

Tillmobil Växjö

Honnörsgatan 16
352 36 Växjö

0470-695 00
info@tillmobil.se

Tillmobil Göteborg

Gamla Almedalsvägen 1
412 63 Göteborg

010-330 02 77
info@tillmobil.se