Vi kan vägleda er till en bättre kommunikationslösning

Tillmobil är en oberoende mäklare av kommunikationslösningar till företag. Vi har gedigen erfarenhet och kan bistå er med att hitta en optimal lösning både avseende funktion och kostnad. För oss är ingen kund för liten eller stor, vi visar samma engagemang gentemot alla våra kunder.

Vår filosofi är att leva upp till våra kärnvärden!
Engagemang

Vi finns med er hela vägen från vårt första samtal

Tillgänglighet

Vi har lokal förankring och närhet till er som kund

Trygghet

Vi har bred kompetens och stor erfarenhet av branschen

Service

Vår eftermarknadsavdelning står redo att hjälpa er

Våra tjänster

Vi kan hjälpa er att se över era kommunikationslösningar och IT-miljö. Tillsammans gör vi en behovsanalys för att hitta den lösning som ger er verksamhet de bästa förutsättningarna att blomstra genom att optimera er kommunikation och IT-miljö. Vi tar hänsyn till de krav och önskemål som ni har och erbjuder kostnadseffektiva lösningar som möter era behov.

Vi lägger stor vikt vid våra kundrelationer, därför har vi kontinuerlig uppföljning av prisplan, behov och avtal med alla våra kunder. Vi finns nära er från första kontakt genom upphandling och driftsättning. Under hela avtalsperioden finns vår eftermarknadsavdelning tillgänglig för er. Vi hjälper er att hantera era användare (abonnemang, telefoner, växelanknytningar etc) så att ni kan fokusera på er kärnverksamhet.

För att kunna erbjuda våra kunder de bästa lösningarna har vi många samarbetspartners och leverantörer i vår portfölj.

Affärsnätverk

Vi har en fast övertygelse om att en nöjd kund genererar fler kunder. Därför är vi aktiva i flera affärsnätverk där goda relationer byggs.

Vi lagar din telefon

Jobba hos oss

VI PÅ TILLMOBIL

Våra stjärnor

Företagsledning

Briar Karim
Co Founder/Partner

0760408182
bk@tillmobil.se

Fredrik Liljegren
VD

0760-152241
fredrik@tillmobil.se

Försäljning

Linus Hovler
Account Manager Malmö

0723 – 00 19 19
linus@tillmobil.se

Christer Andersson
Account Manager Malmö

0761 – 65 37 03
christer@tillmobil.se

Ole Poulsen
Account Manager Malmö

0735 – 18 08 10
ole@tillmobil.se

Carl Jäderberg
Account Manager Växjö

0763 – 38 02 00
carl@tillmobil.se

André Ary
Account Manager Växjö

0763 – 37 02 00
andre@tillmobil.se

Hanna Karlsson
Regionschef Växjö

0763 – 39 02 00
hanna@tillmobil.se

Linus Warsell
Account Manager Göteborg

0763 – 18 98 47
lw@tillmobil.se

Eftermarknad

Ario Hatefi
Eftermarknadsansvarig & Digital Media

0735 – 18 08 10
ario@tillmobil.se

Mattias Mirak
Hårdvara / Reparationer

0723 – 26 52 00
mattias@tillmobil.se

Nina Pålsson
Ekonomi

010 – 330 23 00

KONTAKT

Fyll i formuläret nedan, vi återkopplar inom 24h

Tillmobil Malmö

Företagsvägen 3
238 37 Oxie

010-330 23 00
info@tillmobil.se

Tillmobil Växjö

Honnörsgatan 16
352 36 Växjö

010-330 02 77
info@tillmobil.se

Tillmobil Göteborg

Alfagatan 3
431 49 Mölndal

010-330 02 77
info@tillmobil.se